Office +98 21 44 80 23 60
Hours Sat-Wed: 9 - 5 Thu: 9 - 1 Fridays: Closed
Address Unit 6, No.32, Moein st. Ashrafi Esfahani Exp. Poonak sq. Tehran - Iran.
دفتر مرکزی : ۶۰ ۲۳ ۸۰ ۴۴ ۲۱ ۹۸+
ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه : ۵-۹ پنجشنبه : ۱-۹
آدرس : تهران، میدان پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان معین، پلاک ۳۲، واحد۶

درباره ما

شرکت مهندسی پتروفرآیند کیمیا ، فعالیت خود را در زمینه تأمین تجهیزات پروژه های صنعتی به ویژه پالایشگاه ها و مجتمع های پتروشیمی، تصفیه خانه ها و تلمبه خانه های آب و فاضلاب و صنایع معدنی و فلزی، از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است. خدمات این شرکت که شامل مهندسی خرید ، مهندسی فروش ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات الکترومکانیکال ، کنترل و ابزار دقیق می باشد ، بر مبنای دانش فنی شرکت های همکار (از راه اخذ نمایندگی انحصاری ) و نیز کادر مهندسی کارآزموده خود ارایه می گردد.

اسامی و زمینه فعالیت برخی از شرکت های همکار به شرح زیر می باشد:

شرکت  MJK  دانمارک سازنده انواع مختلف ابزار دقیق از جمله دبی سنج مغناطیسی، سطح سنج اولتراسونیک ، سوییچ های سطح ، آنالایزرهای اکسیژن محلول ، کدورت ، pH و تجهیزات اسکادا

شرکت  Katronic  انگلستان سازنده دبی سنج و سطح سنج  اولتراسونیک و داپلر

شرکت  Simer این شرکت برپایی دانش فنی و تجربه آقایان گوری و مناردی بنا شد و فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم جانبی ابزاردقیق برای پایش فرآیندهای صنعتی در شمال کشور ایتالیا آغاز کرد.

شرکت Colima از سال ۱۹۷۰ در زمینه ساخت و تولید تجهیزات کنترلی ،مدیریت فرآیندهای سیالات ، تولید سویچ های کنترل سطح سیال و نمایشگرهای مغناطیسی سطح سیالات فعالیت داشته است.

شرکت Mecon با بیش از ۸۸ سال تجربه در توسعه و تولید دبی سنج و نمایشگر جریان پر کشور آلمان در صنعت آب و فاضلاب فعالیت می نماید.

شرکت SCM از دل متخصصین رشته تصفیه فاضلاب با بیش از 30 سال تجربه بوجود آمده است به همین خاطر این شرکت امکان برآورده کردن کلیه نیازهای مشتریهای خود را با توجه به شرایط مورد نیاز آنها به طور موثر دارا می باشد.

شرکت پتروشیمی فجر

واحد یوتیلیتی

مجتمع مس سرچشمه

واحد آبگیری کنسانتره مولیبدن

شرکت مهندسی و توسعه نفت

واحد یوتیلیتی میدان نفتی دارخوین

شرکت آب منطقه ای استان مرکزی

تصفیه خانه آب اراک

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

ایستگاه پمپاژ طرح گرمسیری

شرکت آب و فاضلاب استان مازندران

تصفیه خانه فاضلاب ساری